Atuty


Dom energooszczędny
to idealne rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na niskich kosztach eksploatacji.  Niewielkie zużycie energii oraz optymalny mikroklimat sprawiają, że budownictwo energooszczędne jest nie tylko ekologiczne, ale także przyjazne dla portfela. To się nazywa profesjonalna budowa domu. Umów się z naszym konsultantem, a dowiesz się w jaki sposób spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu.

70 kWh/m²  OSZCZĘDZANIE ENERGII
Dom zyskuje miano energooszczędnego jeśli jego roczne zapotrzebowanie na ciepło nie przekracza 70 kWh/m².  Stosowane przez nas materiały oraz technologia pozwalają na ograniczenie do minimum strat energii.  Już na etapie wyboru projektu zwracamy klientom szczególną uwagę na bryłę budynku oraz ochronę mostków termicznych, które odpowiadają za izolację cieplną budynku.

65% EKONOMIA
O tyle zmniejsza się szacunkowo zużycie energii w porównaniu do budownictwa tradycyjnego.  Jest to bardzo ważne w obliczu ciągle wzrastających cen energii.  ODOMO.pl w sposób systemowy rozpatruje zarówno elementy konstrukcyjno-budowlane jak i komponenty układu grzewczo-wentylacyjnego. Ważna jest dla nas również możliwość wykorzystania naturalnych zasobów, takich jak choćby energia słoneczna. Zależy nam by koszty utrzymania domu ograniczyć do niezbędnego minimum.

55% EKOLOGIA
Domy ekologiczne zapewniają Twojej rodzinie optymalny mikroklimat z wilgotnością powietrza na poziomie 50-55%. Budownictwo ekologiczne cechuje dbałość o środowisko naturalne oraz oszczędne gospodarowanie surowcami, nie tylko na etapie budowy, ale także podczas użytkowania. Budownictwo zrównoważone zapewnia nie tylko mniejszy pobór energii, zakłada również wykorzystanie w głównej mierze źródeł energii odnawialnej– wiatru czy promieni słonecznych.

100 dni CZAS
Nowoczesne budownictwo energooszczędne, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów, pozwala na zakończenie budowy już w 100 dni. Ważne jest, że warunki pogodowe nie maja wpływu na postęp prac, jak to bywa w przypadku budownictwa tradycyjnego.  Użycie lekkich materiałów konstrukcyjnych i skrócenie do niezbędnego minimum czasu budowy pozwala na ogromne oszczędności finansowe.