Buduj i wystawiaj domy na sprzedaż

Dla osób takich jak Ty mamy specjalny program współpracy.

Dzięki naszym budynkom  możesz stać się deweloperem. Sprzedając mieszkania w naszych nowoczesnych budynkach szybko uzyskasz wysoką stopę zwrotu ze swojej inwestycji. Mieszkania możesz także wynająć, zapewniając sobie stały i pewny dochód na długie lata.

 

Pomyśl, jak łatwo możesz to osiągnąć współpracując z naszą firmą, która:

– pomoże Ci znaleźć idealną lokalizację pod inwestycję

– zaoferuje Ci projekty cechujące się nowoczesnym designem, przestrzennością wnętrz i funkcjonalnością, gwarantując przy tym najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny

– zrealizuje Twój budynek z użyciem nowoczesnych i wysoce energooszczędnych technologii w zaledwie 4 miesiące

 

domy na sprzedaż projekt

ODOMO B177 / ZB2 – Twoje domy na sprzedaż

 

Dzięki testowi sprawdzającemu szczelność budynku (Blower-door-test), ekspertyzie geologicznej gruntu, ubezpieczeniu z tytułu OC oraz 3-letniej rękojmi zagwarantujesz bezpieczeństwo swojej inwestycji i będziesz mieć pewność, że dobrze ulokowałeś pieniądze.

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe skontaktujemy się z Tobą, omówimy istniejące możliwości i pomożemy Ci w realizacji Twojej inwestycji. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie.

 

Imię i nazwisko

Adres email*

Nr telefonu*

Które z Ofert Dopasowanych Cię interesują?*
Chcę domu z ogrodem Mam dość miejskiego zgiełku Planuję budowę drugiego domu Pracuję w domu Szukam sposobu na dobrą inwestycję Zamierzam wrócić w rodzinne strony 

Jeśli chcesz napisz nam jakie masz plany i na czym zależy Ci w szczególności:

 

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór funkcjonalnych projektów, zarówno w klasycznej formie, jak podążających za najnowszymi trendami w architekturze i technologiach.

 

Zobacz nasze projekty     Kontakt