2. BUDOMO

Jedną z wielu zalet budowy w technologii BUDOMO jest szybki czas budowy. Dzięki temu możecie Państwo znacznie ograniczyć wydatki, redukując do minimum czas, w którym opłaca się dwie nieruchomości (budowa i obecne miejsce zamieszkania). Do oszczędności przyczynia się też niska waga konstrukcji (około 20 ton, gdzie ten sam dom w technologii MURDOMO waży około 500 ton), a co za ty idzie, znaczne obniżenie kosztów transportu.

Budownictwo w oparciu o technologie BUDOMO pozwala na natychmiastowe zamieszkanie w wymarzonym domu po zakończeniu prac wykończeniowych. Jest to możliwe dzięki wyeliminowaniu robót mokrych, nie potrzebujemy czasu na wysuszenie budynku. Prawidłowo eksploatowany dom ma ponad stuletnią trwałość, dlatego mitem jest, że jest to budownictwo jednopokoleniowe. Dużym plusem jest też ekologiczny aspekt tej technologii. Użyte materiały tworzą przyjazny mikroklimat, a sama budowa cechuje się niewielkim zapotrzebowaniem na energię.

Podsumowując, budowanie w oparciu o technologię BUDOMO, to przede wszystkim świetna inwestycja, która pozwala na poczynienie sporych oszczędności w zakresie utrzymania domu.